sobota, 24 marca 2018

Bukmacherzy już zdecydowali! Kto wygra konkurs Eurowizji w 2018 roku?


Znamy już wszystkie propozycje piosenek na tegoroczną Eurowizje, która odbędzie się w Lizbonie.W tym roku 43 krajów wystawiło swoje propozycje, które będą się ubiegać o tytuł najlepszej piosenki eurowizyjnej. O wygranej zadecydują widzowie oraz jury, ale już teraz ruszyły zakłady bukmacherskie, która piosenka w tym roku zwycięży. Na ten moment Polska propozycja „Light Me Up” znajduje się na 31 miejscu na 43 możliwych. Przygotowałem pięc top utworów, na które najchętniej są obstawiane przez bukmacherów.1. Izrael. Najczęściej obstawianym zwycięzcom tegorocznego konkursu jest piosenka „Toy” wykonywana przez wokalistkę Netta. Utwór przypadł nie tylko bukmacherom, ale również internautów, którzy w komentarzach pod filmem piszą, że oryginalny utwór izraelskiej piosenkarki to bardzo mocny kandydat do zwycięstwa w konkursie. Piosenka w serwisie YouTube na zebrała najwięcej wyświetleń, jeśli chodzi o tegoroczne propozycje.

2. Estonia. Elina Nechayeva reprezentować będzie Estonię na Eurowizji 2018 ze swoją piosenką „La Forza". Wygrała Estoński finał narodowy dzięki odważnej włoskiej piosence w stylu opery. Tekst sugeruje, że istnieje moc większa od nas: miłość, światło, boskość, która może nas zabrać wyżej, jeśli tylko w to wierzymy.


3. Czechy. Trzecia najczęściej obstawiana propozycja na wygranie konkursu jest taneczny i naprawdę pozytywny utwór Mikolasa Josefa pod tytułem „Lie To Me”. Co powoduje tak pozytywny odbiór tej Czeskiej propozycji? Jest to zdecydowanie saksofon przeszywający ciało słuchacza przez całą piosenkę. Zdecydowanie jest to świetny kawałek na imprezę.


4. Bułgaria. Za propozycją Bułgarii stoi zespół „Equinox” Członkowie Equinox są zróżnicowani i głodni zwycięstwa po ostatnich sukcesach tego kraju w konkursie. Piosenka „Bones” jest nowoczesna i owiana tajemnicą.
Co sądzisz o projekcie Bułgarii? Czy uważasz, że „Bones” może dać Bułgarii pierwsze zwycięstwo w Eurowizji? Daj nam znać w komentarzu poniżej!


5. Belgia. Oryginalny, nieprzeciętny, z nutką tajemniczości. Ma w sobie subtelność, a zarazem kobiecą odwagę. Tak można podsumować Belgijską propozycje na Eurowizje. Laura Groeseneken zaśpiewa „A Matter of Time” jest to jej debiutancki utwór. W ogromnym skrócie piosenka jest o mobilizujących nas przeciwnościach losu.


Krzysztof Młynarczyk

3 komentarze:

  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  2. Bukmacherzy mają swoje własne systemy analityczne które są odpowiedzialne za dość dokładne analizy. Jak dla mnie jest to dobry sposób na dostarczenie sobie rozrywki. Ja lubię czasami obstawić jakiś mecz piłki nożnej na https://www.iforbet.pl/zaklady-bukmacherskie gdzie wiem, że jak wygram to dosłownie za kilka dni mogę mieć wypłatę wygranej u siebie na koncie. Nie dość że fajna zabawa gwarantowana to jeszcze do tego można co nieco zarobić.

    OdpowiedzUsuń
  3. Zarabianie na bukmacherce jest bardzo proste, w szczególności obstawiając takie konkursy, jak Eurowizja. To konkurs, w którym bardzo łatwo wytypować zwycięzcę.

    OdpowiedzUsuń