piątek, 14 listopada 2014

Wyjątkowe radio

Drogi czytelniku!
Blog na którego własnie natrafiłeś jest naszą najnowszą i miejmy nadzieję równie udaną jak poprzednie inicjatywą. Zaraz, zaraz...to kim właściwie jesteśmy? Tylko spokojnie, nie masz do czynienia z nachalną sprzedażą, internetowymi naciągaczami, czy sektą. Jesteśmy młodymi i pełnymi pasji dziennikarzami, którzy stoją na początku swojej (również miejmy nadzieję) świetlanej kariery. Od prawie 5 lat prowadzimy radio internetowe w krakowskiej kamienicy, która jest siedzibą Staromiejskiego Centrum Kultury Młodzieży w Krakowie. Nadajemy na żywo od poniedziałku do piątku, od 18.00 - tu mała reklama jest konieczna - możesz słuchać nas na www.radiopryzmat.pl. Do czego serdecznie zachęcamy. 

Czas odpowiedzieć na główne pytanie, jakie pozwoliliśmy sobie zadać już w tytule naszego pierwszego artykułu. Co czyni nasze radio wyjątkowym? Po pierwsze i najważniejsze - MUZYKA - nadajemy tylko muzykę na specjalnych licencjach Creative Common, której nie znajdziesz w żadnym komercyjnym radio. Z cierpliwością, której nie powstydziłby się poszukiwacz bursztynów na nadbałtyckiej plaży, przeszukujemy otchłanie internetu, na których zespoły z całego świata umieszczają swoje utwory, by spośród milionów wybrać dla Was prawdziwe perełki. Pozwalając sobie na małą kulinarną metaforę...serwujemy Wam najlepsze muzyczne potrawy, których smaku z całą pewnością nie mieliście jeszcze okazji poznać. Kolejną przyczyną naszej wyjątkowości są nasze audycje, których największym atutem jest ich RÓŻNORODNOŚĆ. Bo co łączy program Buch Travel z Operacją Kobieta, Lektury Nieobowiązkowe i Poza Rządem? Pasja ich twórców! Sprawdź naszą ramówkę, zobaczysz, że każdy znajdzie coś, co go zainteresuje. Naszym dodatkowym atutem jest, to że działamy jako organizacja NON-PROFIT dzięki czemu jesteśmy niezależni od nikogo i niczego (oczywiście z wyjątkiem naszej Pani Redaktor Naczelnej i dobrego smaku), a naszą pracę wykonujemy z przyjemności, a nie z obowiązku czy chęci zysku.

Pewnie zadajesz sobie pytanie po co stacji radiowej blog? Już śpieszymy z odpowiedzią. Po pierwsze najważniejsi są dla nas nasi odbiorcy i staramy się każdym możliwym sposobem do nich dostosować. Dlatego, jeśli nie miałeś czasu posłuchać audycji na żywo, a powtórkę przegapiłeś będziesz mógł w dowolnym czasie wejść na naszego bloga. Po drugie chcemy cały czas się rozwijać, a ten nowy projekt daje nam taką możliwość. Po trzecie chcemy już nie tylko mówić, ale także pisać o tym co nas porusza, fascynuje, interesuje, dopinguje...(jest tego sporo, więc będzie się działo :D). Kolejne wpisy już wkrótce!

 

Sylwia Pyzik

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza